Головна Новини Наші новини Обладнання виробництва компанії Vaderstad для внесення добрив під час обробітку ґрунту

Обладнання виробництва компанії Vaderstad для внесення добрив під час обробітку ґрунту

29

Помітивши зростаючий попит аграріїв на обладнання для внесення добрив водночас із обробітком ґрунту, компанія Vaderstad розробила комплект для внесення добрив для культиватора Top Down або Opus. Завдяки обладнанню свого культиватора таким комплектом, ви зможете вносити добрива під час виконання ґрунтообробітку, щоб забезпечити найкращі умови для майбутнього врожаю.

У чому переваги застосування цього комплекту для внесення добрив? Якщо добрива, наприклад фосфорні, закладені на оптимальну глибину, забезпечується кращий доступ до них вологи для повнішого їхнього засвоєння рослинами.

Таким чином, висів виконуватиметься в уже підготовлений ґрунт, збагачений усіма необхідними поживними речовинами, а рослини менше піддаватимуться можливому негативному впливу та отримають добрий початковий старт для свого росту й розвитку.

Комплект для внесення добрив складається із розподільної головки, яка точно дозує добрива відповідно до заданої норми й транспортує до розподільної головки з фронтального бункера Front Hooper 2200 виробництва компанії Vaderstad. Від розподільної головки добриво надходить до кожної лапи культиватора, робоча глибина при цьому може становити до 30 см.