Головна Новини Наші новини Тепер відео-посібники Quick Start із швидкого налаштування техніки Vaderstad доступні в додатку...

Тепер відео-посібники Quick Start із швидкого налаштування техніки Vaderstad доступні в додатку E-Control

Компанія Vaderstad, розробляючи нове безкоштовне оновлення додатку E-Control для системи електронного управління на базі iPad Vaderstad E-Control, збільшує його можливості. Тепер встановивши нове оновлення аграрій може знайти та завантажити у додатку інструкції, документацію до техніки, каталоги запчастин та відео-посібники Quick Start.

“Щоб завжди мати під рукою інструкції, посібники та відео Quick Start, коли це необхідно під час роботи у польових умовах, ми додали інформаційний портал до останнього оновлення додатку E-Control, що стане надійною підтримкою для аграрія” – каже Маттіас Ховнерт, старший віце-президент з продажу та маркетингу у Vaderstad, і продовжує:

“Незалежно від того чи потрібно вам відкалібрувати висів, підключити сівалку до трактора чи налаштувати віртульний термінал ISOBUS, відео-посібники Quick Start допоможуть аграрію самостійно і правильно все налаштувати у польових умовах. Також у оновленому додатку E-Control ви зможете завантажувати та зберігати інструкції, необхідну вам документацію безпосередньо у додатку”.

Всі інструкції та відео-посібники Quick Start доступні через новий інформаційний портал, що інтегрований у систему управління на базі iPad Vaderstad E-Control. Після завантаження документ або відео буде зберігатися у додатку Vaderstad E-Control. Таким чином аграрій може завантажувати необхідні матеріали та користуватися ними під час роботи в полі у режимі офлайн.

В оновленому додатку аграрій може знайти документацію до усього модельного ряду техніки Vaderstad – від сучасних машин і аж до перших моделей 1962 року випуску. Новий інтегрований портал доступний із безкоштовним оновленням програмного забезпечення додатка Vaderstad E-Control, доступного в Apple App Store із квітня 2020 року.