Головна Новини Ринок України В Україні стрімко зросли ціни на печериці

В Україні стрімко зросли ціни на печериці

Після тривалої стабільності в Україні ціни на печерицю почали стрімо дорожчати та досягли новорічного рівня.

Як повідомляє “ПроАгро” з посиланням на Національне грибне агентство (UMDIS), зростання цін на гриби спостерігається по всій Україні, але найбільше гриби подорожчали в Київській, Одеській та Харківській областях.

На київських оптових ринках печериці продають за 46-48 гривень за кілограм, а в супермаркетах – за 50 гривень.

“У Київській області ціна печериці з господарства знаходиться в діапазоні від 41 грн/кг до 44 грн/кг. Оптовий ринок “Троєщина” торгує по 46-48 грн/кг. А для мереж супермаркетів виробники відвантажують гриб від 48 грн/кг до 51 грн/кг печериці з ПДВ. У серпні 2017 року найвища ціна з господарства була 32 грн/кг печериці в Київській області”, – йдеться у повідомленні.

Ціна в господарствах Харківської області ще вища – 53 грн/кг. Для мереж супермаркетів виробники відвантажують гриб за 58,5 грн/кг печериці з ПДВ. Схожа ситуація і в Одеській області – виробники відвантажують для мереж супермаркетів по 57 грн/кг печериці з ПДВ. Ціна на оптовому ринку в Одесі 46-48 грн/кг печериці.

У Львівській, Вінницькій, Хмельницькій областях ціни на печерицю трохи нижче. Ціна з господарства – 36-38 грн/кг, оптові ринки торгують від 42 грн/кг до 44 грн/кг печериці.