Головна Новини Ринок України В Україні виявили понад 500 випадків фальсифікації молочних продуктів

В Україні виявили понад 500 випадків фальсифікації молочних продуктів

51

Моніторингові дослідження на ринку молочних продуктів у січні-серпні 2018 року виявили понад 500 випадків порушень.

Як повідомляє “ПроАгро” з посиланням на прес-службу Асоціації виробників молока, про це розповіла завідувач сектору аналізу ризиків Управління держконтролю Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Оксана Борейко.

Вона зазначила, що упродовж восьми місяців 2018 року проведено 12 639 моніторингових досліджень з метою виявлення фальсифікації традиційних молочних продуктів (масло, тверді сири).

“У результаті проведеної роботи було виявлено 513 випадків порушень, у 463 випадках відкликано харчові продукти, що не відповідають вимогам законодавства”, – сказала Борейко.

Упродовж останніх двох місяців із метою реагування на результати незалежного моніторингу, надані громадськими організаціями, об”єднаннями, які повідомили про факти фальсифікації традиційних молочних продуктів, здійснено 37 перевірок, з яких встановлено 24 випадки порушень.

“За результатами встановлених невідповідностей державними інспекторами ветеринарної медицини у 20 випадках було складено припис про відкликання, вилучення з обігу харчових продуктів. На чотири підприємства винесено постанови про порушення законодавства про харчові продукти та стягнуто штраф на загальну суму 167,57 тис. грн. Також встановлено факти 7 “фейкових” підприємств, про що було повідомлено Національну поліцію”, – сказала експерт.