Головна Новини Ринок України Цього року в Україні спостерігається більша пропозиція ранньої капусти

Цього року в Україні спостерігається більша пропозиція ранньої капусти

11

Пропозиція ранньої капусти на вітчизняному ринку в 2019 році є значно більшою, ніж рік тому.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на “Інфо-Шувар”, на найбільшому в Західному регіоні гуртовому ринку ОРСП “Шувар” протягом квітня було продано більше 240 тис. тонн ранньої капусти. Для порівняння, в квітні 2018 року, через термінал “Овочі та фрукти” і майданчик для торгівлі з автомобілів “Шувару” було продано лише 64 тис. тонн капусти.

Водночас у передсвяткові дні рання капуста на ринках та в супермаркетах по всій Україні коштує навіть дорожче, ніж рік тому. Фахівці “Шувару” пояснюють це загальним збільшенням обсягів споживання свіжих овочів в країні. До того ж, на цьому тижні ціни зростають на хвилі передсвяткового ажіотажу.

“Сезон ранньої капусти стартував в цьому році навіть раніше, ніж рік тому. В березні на нашому ринку продавалася капуста виробництва Албанії та Македонії, в квітні оператори “Шувару” розпочали поставки капусти з Узбекистану. Український виробник з’явився на в нас на ринку на початку квітня. Не дивлячись на сезонне загострення конкуренції, продавці сьогодні задоволені цінами і на продажі не жаліються. Покупець, в свою чергу, радіє широкому вибору ранніх овочів. Крім ранньої капусти, на ринку “Шувар” можна купити за досить привабливими цінами редиску, тепличні помідори та огірки, ранній кабачок, картоплю і, навіть, ранній буряк”, – зауважив керівник напрямку “Овочі та фрукти” ОРСП “Шувар” Іван Федишин.