Головна Новини Ринок України За чотири місяці аграріям компенсовано 128 млн грн за придбану техніку

За чотири місяці аграріям компенсовано 128 млн грн за придбану техніку

12

З грудня 2018 року по березень 2019 року українським аграріям компенсовано 128,09 млн грн за купівлю сільгосптехніки та обладнання.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу Мінагрополітики, відповідна інформація надійшла від 10 уповноважених банків – Ощадбанк, ПриватБанк, Укрексімбанк, Укргазбанк, Райффайзен банк, Південний, Банк інвестицій та заощаджень, ПУМБанк, Індустріалбанк, Кредобанк.

За звітний період програмою скористалося 709 сільгосптоваровиробників, які придбали 1,2 тис. одиниць техніки та обладнання.

Нагадаємо, що 22 квітня поточного року в рамках реалізації бюджетної програми оновлено Перелік вітчизняної сільськогосподарської техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету.

До Переліку додано 2,124 тис. нових найменувань техніки та обладнання, кількість яких тепер складає 11,374 тис. від 163 заводів-виробників. Перелік заводів-виробників також збільшився на 22.

Із Переліком вітчизняної сільськогосподарської техніки та обладнання можна ознайомитись на спеціальному сайті, який присвячено виключно дотаціям.

Нагадаємо, на 2019 рік Державним бюджетом України за програмою “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників” передбачено видатки на суму 881,79 млн грн за напрямами:

– Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва – 681,79 млн грн;

– Часткова компенсація вартості спеціальних вагонів для перевезення зерна, обладнання для виробництва біоетанолу та електроенергії з біомаси, що були закуплені у вітчизняних виробників – 200,0 млн грн.