Головна Новини Ринок України Український ринок перенасичений імпортною цибулею різної якості

Український ринок перенасичений імпортною цибулею різної якості

17

Експерти ринку не вбачають жодних непередбачуваних факторів, які призводили б до подальшого падіння цін у сегменті цибулі.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу Української плодоовочевої асоціації (УПОА), практично місяць тому пропозиція цибулі на українському ринку не могла задовольнити навіть відносно стриманий попит. Компанії-імпортери почали поспіхом завозити недостаючи обсяги цибулі, не нехтуючи ані кількісними, ані якісними показниками продукції. А ті ціни, які утворилися на кінець квітня – початок травня 2019 року в Україні у той самий момент зробили вітчизняний ринок привабливим для багатьох країн, які пропонували як торішню цибулю, так і продукцію нового врожаю.

Спеціалісти УПОА констатують перенасичення ринку імпортною цибулею як менш якісною, врожаю 2018 року, так і продукцією високої якості нового врожаю. До речі, до торгівлі цибулею вже й активно почали приєднуватися вітчизняні виробники ранньої продукції.

Та якщо розглянути новий загальний діапазон цін на ринку України на кінець минулого тижня, то отримуємо позначки в 10-20 грн/кг, і перспектив поновлення позитивних цінових тенденцій у даному сегменті експерти на вбачають.