Головна Новини Ринок України Індія може стати альтернативою російському ринку яблука для українських виробників

Індія може стати альтернативою російському ринку яблука для українських виробників

38

Індія могла б стати прекрасною альтернативою російському ринку яблука для українських виробників.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу Української плодоовочевої асоціації (УПОА), про це зауважив керівник УПОА Федір Рибалко.

За його словами, Індія може платити за яблуко більш високу ціну, ніж Росія, навіть з урахуванням додаткових витрат на упаковку і доставку яблука.

“Проте в Україні далеко не всі садівники вміють зробити яблуко необхідної якості, яке б витримало такий тривалий трансфер і далеко не у всіх є необхідні добре пофарбовані червоні сорти яблука, необхідні для поставок в Індію”, – зауважив він.

“Ще одна особливість ринку яблук Індії – це потреба в яблуці невеликих і середніх калібрів, в той час як в Україні акцент робиться на більш велике яблуко. Ну і питання сортування та пакування яблука, а також обробки інгібіторами етилену на базі 1-MCP у нас теж поки відпрацьовані лише деякими з фермерів, що істотно зменшує обсяги доступного для експорту з України яблука”, – зазначив голова УПОА.

В асоціації зауважили, що постійно отримують нові запити від імпортерів яблука з Індії на постачання української продукції.