Головна Новини Ринок України Україна планує розширити перелік компаній, що можуть експортувати молочну продукцію до Китаю

Україна планує розширити перелік компаній, що можуть експортувати молочну продукцію до Китаю

32

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів звернулася до Генеральної митної адміністрації Китайської Народної Республіки (GACC) із запитом про розширення переліку українських підприємств-виробників молочної продукції, які мають право експорту на ринок КНР.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу Держпродспоживслужби, вона пропонує включити ще дві українські компанії до офіційного реєстру затверджених потужностей з виробництва молочної продукції (крім дитячого харчування) для експорту на ринок КНР.

Наразі до офіційного реєстру затверджених потужностей з виробництва молочної продукції включено 35 українських виробників молочної продукції.

Зауважимо, що підприємства, які мають намір експортувати молочні продукти до КНР повинні насамперед ознайомитися з вимогами цієї країни до експорту зазначеної продукції (Відповідні рекомендації розміщені у рубриці “Міжнародне співробітництво” – “Вимоги країн світу“).