Головна Новини Ринок України У Львівській області збудують кооперативний молокозавод вартістю $1 млн

У Львівській області збудують кооперативний молокозавод вартістю $1 млн

У Львівській області збудують кооперативний молокопереробний завод за фінансової підтримки уряду Канади “Розвиток молочного бізнесу в Україні”.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу Львівської облдержадміністарції, сума інвестицій у завод складе $1 млн.

Повідомляється, що решта коштів – $300 тис. – інвестиції від виробників молока, які здаватимуть на завод від 100л/день (інвестиції 50 тис. грн) до 1 500л/день (інвестиції 750 тис. грн).

На кожну суму вкладених інвестицій з боку товаровиробників, з боку канадського уряду у фонд інвестора перераховується аналогічна сума вкладення інвестицій. Тобто інвестори – товаровиробники стають акціонерами заводу на суму, що вдвічі перевищує суму їхніх інвестицій.

“Питання реалізації молока від населення і дрібних фермерських господарств сьогодні є проблемою з точки зору низької закупівельної ціни приватними молокопереробними підприємствами. Будівництво такого заводу дає можливість дрібним і середнім товаровиробникам за умови кооперування, самим регулювати ціну молока, виходячи з розподілу прибутку”, – наголосила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Юлія Шопська.