Головна Новини Ринок України У вересні Україна встановила новий антирекорд виручки від експорту молочної продукції

У вересні Україна встановила новий антирекорд виручки від експорту молочної продукції

8

Україна продовжує втрачати експортний потенціал. Так, у вересні 2019 року валютна виручка за поставки молочної продукції на зовнішні ринки скоротилася на 21,3%, ? до $14 млн.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу Асоціації виробників молока, такий показник є новим антирекорд валютної виручки від експорту молочної продукції у поточному році.

Загалом з січня по вересень загальний експорт молочної продукції в грошовому еквіваленті скоротився на 7,1% порівняно аналогічним періодом, ? до $180,2 млн.

Зовнішня торгівля у вересні показала скорочення в більшості категорій молочних продуктів. Так, у групі молока та вершків незгущених падіння склало 14,6%, до 1,6 тис. тонн; у групі сухого молока та вершків згущених ? 31,5%, до 1,7 тис. тонн; сироватки ? 44% до 1,4 тис. тонн; масла ? 39,2%, до 1,1 тис. тонн порівняно з вереснем минулого року.

Нарощування експорту відбувалось лише в групі кисломолочних продуктів на 12,4% ? до 545 тонн та сиру ? плюс 21,6% ? до 805 тонн порівняно з вереснем 2018 року.

“Зростання експорту сиру розпочалося ще у серпні, а у вересні навіть вдалося перевершити минулорічні об’єми. Така динаміка експорту сиру зумовлена спрощенням логістичних можливостей до країн Азії, зокрема до Казахстану, Азербайджану та Узбекистану через транзитні коридори Російської Федерації”, ? каже аналітик.

Поряд з тим відмічається шалений ріст імпорту молочних товарів: плюс 49,4% або близько 26 тис. тонн. Зокрема, імпорт сиру за січень-вересень зріс на 62%, до 14,9 тис. тонн; молока питного ? на 137%, до 1,9 тис. тонн; масла ? на 69%, до 1,3 тис. тонн.

“Відновити загальні об’єм експорту до рівнів 2017-2018 років буде надскладним завданням, навіть за сприятливих умов у випадку ослаблення курсу гривні. Нарощування буде можливим хіба по окремих групах товарів за рахунок скорочення виробництва інших. Адже ситуацію додатково погіршує дефіцит молока-сировини. Окрім того, ситуацію може ускладнити впровадження нового стандарту якості молока, згідно якого переробні підприємства з січня 2020 року повинні відмовитися від прийому на харчову переробку молока другого ґатунку, що на сьогодні займає 24,7% у загальній структурі зданого на переробку”, ? підсумував Володимир Андрієць.