Головна Новини Ринок України Мінінфраструктури оскаржить рішення суду щодо припинення концесії Херсонського морпорту

Мінінфраструктури оскаржить рішення суду щодо припинення концесії Херсонського морпорту

Міністерство інфраструктури України не погоджується з рішенням суду щодо припинення концесії Херсонського морпорту та здійснює заходи, направлені на оскарження даного рішення в судовому порядку.

Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на mtu.gov.ua.

“Мінінфраструктури забезпечило проведення концесійних конкурсів у морських портах Херсон та Ольвія відкрито, прозоро та з дотриманням вимог чинного законодавства. Нашою головною метою є дотримання інтересів держави, а саме – залучення у портову галузь інвесторів, які готові інвестувати у розвиток українських портів та мають відповідні фінансові та технічні можливості”, – стверджують у Мініфраструктури.

3 лютого 2020 року за зверненням ТОВ “Спеціальна компанія морський порт Херсон” ухвалою Шостого апеляційного суду м. Києва в якості забезпечення позову зупинено дію наказу Міністерства інфраструктури № 16 від 21 січня 2020 року про затвердження результатів концесійного конкурсу та затвердження переможця концесійного конкурсу у порту Херсон.

У Мінінфраструктури вважають, що ухвалу винесено без належної оцінки аргументів міністерства. Таким чином, відомство не погоджується з вищевказаним рішенням суду та здійснює заходи, направлені на оскарження даного рішення в судовому порядку.

Варто зазначити, що ТОВ “Спеціальна компанія морський порт Херсон” скасували рішення про допущення до участі у концесійному конкурсі, оскільки комісія не отримала підтвердження наявності у компанії ліквідних активів у розмірі, еквівалентному $8 млн.

“Отже, конкурсна комісія та концесієдавець діяли у повній відповідності до положень конкурсної документації та законодавства України”, – запевняють у міністерстві.