Головна Новини Ринок України Живець свиней подешевшав

Живець свиней подешевшав

Після тритижневого відновлення, ціни закупівлі свиней забійних кондицій послабилися на 3,6%. Так, середня ціна 24-го тижня “просіла” до 44,6 грн/кг, що 1,65 грн/кг нижче, ніж попереднього.

Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на asu.pigua.info.

Минулого тижня промислові виробники свинини реалізували товарне поголів’я на 1-2 грн/кг дешевше, ніж тижнем раніше. У наслідок цього діапазон закупівельних цін понизився до 43-45,5 грн/кг. По завершенні тривалих святкових вихідних продажі очікувано послабилися, що мало негативний вплив на настрої представників м’ясопереробної галузі. Так, за відгуками постачальників живця вже серед тижня звучали заклики переглянути ціни реалізації.

Тим не менш, виробники свинини не мають наміру переглядати мінімальну цінову позначку у ході цих торгів. Оператори відзначають, що попит є, а досить різке підвищення температур вже незабаром відіб’ється на об’ємах пропозиції живця та середній вазі тварин. Враховуючи регіональну неоднорідність пропозиції товарних свиней, діапазон цін може звузитися на 0,5-1 грн/кг. Проте продажі свиней забійних кондицій за ціною, нижчою за мінімальну позначку минулого тижня, якщо і матимуть місце, то виключно епізодично.