Головна Новини Ринок України Не запрацював принцип екстериторіальності в державній реєстрації земельних ділянок

Не запрацював принцип екстериторіальності в державній реєстрації земельних ділянок

Державна служба з питань геодезії, картографії і кадастру призупинила функціонал земельного кадастру щодо екстериторіальності. Такий крок був необхідний з огляду на технічні проблеми в деяких регіонах України із запровадженням цього принципу. Про це повідомив голова Держгеокадастру Роман Лещенко на свої сторінці у Facebook.

“Державна система реєстрації земельних ділянок повинна бути доступною, максимально простою, прозорою та унеможливлювати будь-які корупційні дії з боку державних реєстраторів. Принцип екстериторіальності в державній реєстрації земельних ділянок мав вирішити усі ці питання, однак, за тиждень роботи пілоту було виявлено технічні проблеми, які суттєво впливають на реалізацію проєкту. Нам потрібно досконально проаналізувати саму систему та в найближчий час запустити її в такому вигляді, щоб громадяни мали ефективний ресурс з надання якісних адміністративних послуг з державної реєстрації земельної ділянки”, – пояснив Лещенко.

Тож, на даному етапі для удосконалення програмного забезпечення проводяться відповідні заходи, метою яких є необхідність удосконалення програмного забезпечення Державного земельного кадастру, завдяки якому здійснюється реалізація даного проєкту.