Головна Новини Ринок України Реалізація сільгосптварин на забій трохи зросла

Реалізація сільгосптварин на забій трохи зросла

Попри те, що поголів’я всіх сільськогосподарських тварин в Україні цього року дещо знизилось, обсяги реалізації їх на забій зросли. Так, з січня по травень включно реалізували на забій 945,5 тис. тонн свиней, корів, курей, овець та кіз. Це на 3,4% більше, ніж за 5 місяців 2019 року.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на meat-inform.com, загальне збільшення показників відбулося завдяки зростанню виробництва курятини та баранини, реалізація ж свиней та великої рогатої худоби дещо зменшилась.

У січні-травні 2020 року в Україні на забій було реалізовано 675,7 тис. тонн птиці, що на 7% більше, ніж за той же період минулого року. Також у всіх типах господарств було забито близько 1 тис. тонн кіз та овець, що на 3,1% більше, за показники січня-травня 2019 року.

Упродовж перших п’яти місяців поточного року на забій було реалізовано 209,1 тис. тонн свиней, що на 2,7% менше за показники 2019 року. Забій великої рогатої худоби загалом становив 59,6 тис. тонн. Це на 10,2% менше, ніж у січні-травні минулого року.