Головна Новини Ринок України Обсяги можливого експорту визначаться у серпні-вересні

Обсяги можливого експорту визначаться у серпні-вересні

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та учасники зернового ринку підписали Меморандум про взаєморозуміння на 2020/2021 МР, відповідний додаток з уточненням прогнозів врожаю цього року та узгодженням обсягів можливого експорту планується підписати у серпні-вересні поточного року у зв’язку з турбулентністю погодних умов.

Серед учасників зернового ринку підписантами виступили: Американська торговельна палата в Україні, “Українська зернова асоціація”, “Європейська Бізнес Асоціація”, ГС “Всеукраїнський аграрний форум”, ГО “Асоціація фермерів та приватних землевласників України”, ГС “Борошномели України”, об’єднання підприємств хлібопекарної промисловості “Укрхлібпром”, “Всеукраїнська асоціація пекарів”.

“Щорічне підписання Меморандуму сприяє посиленню координації між міністерством та учасниками зернового ринку. Наша співпраця в рамках цього документу і постійний моніторинг ринку забезпечують прогнозованість експорту зернових та стабільність ринку всередині країни”, – цитує слова міністра економіки Ігоря Петрашка “ПроАгро Груп” з посиланням на agro.me.gov.ua.

Так, сторони погоджуються співпрацювати з питань узгодження балансових характеристик зернового ринку України в 2020/2021 маркетинговому році з метою організації забезпечення продовольчої безпеки та уникнення застосування експортних обмежень.

Меморандум набирає чинності з дня підписання та діє до 1 липня 2021 року.

Перегляди: 0