Головна Новини Ринок України Уряд прискорюватиме розвиток зрошувальних систем в Україні

Уряд прискорюватиме розвиток зрошувальних систем в Україні

У 2019-2020 роках аграріями України закуплено зрошувальної техніки на суму 15,9 млн. гривень і отримано компенсації на суму 3,4 млн. гривень у рамках державної фінансової підтримки на придбання нового обладнання та зрошувальної техніки .

Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко, передає “ПроАгро Груп” з посиланням на інформацію міністерства.

Він поінформував, що розвиток зрошувальних систем буде посилюватися в рамках розширення програми “Велике будівництво”. Також в Мінекономіки вже проведено 3 засідання міжвідомчої робочої групи з питань напрацювання законопроєкту “Про об’єднання водокористувачів” та напрацювання механізму передачі зрошувальної інфраструктури. За результатами засідань Департаментом аграрної політики Мінекономіки та Інститутом водних проблем і меліорації НААН опрацьовано усі пропозиції, зауваження та підготовлено оновлену редакцію законопроєкту “Про об’єднання водокористувачів”.

Наступним етапом є прийняття на законодавчому рівні механізму використання державних насосних станцій підприємствами на умовах державно – приватного партнерства та продовження реалізації Плану заходів “Стратегії зрошення та дренажу в Україні на період до 2030 року.