Головна Новини Ринок України “Епіцентр Агро” запустив на Київщині новий зерновий хаб

“Епіцентр Агро” запустив на Київщині новий зерновий хаб

60

На Київщині на території підприємства “Переробник” (с. Іванівка Ставищенського району) розпочав приймання та сушіння пізньої групи сільгоспкультур новий сучасний елеваторний комплекс компанії “Епіцентр Агро”.

Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посилання на інформацію пресслужби компанії.

Потужності оновленого “Переробника” розраховані на 105 тис. тонн одночасного зберігання зерна: побудовані 7 силосів обсягом 15 тис. тонн кожний. Чотири енергоефективні сушарки здійснюють якісну доробку сільгоспкультур до міжнародних параметрів. Доставка зерна у порт, враховуючи розташування елеватору поблизу Одеської траси, здійснюється виключно автотранспортом.

За словами заступника керівника “Епіцентр Агро” з елеваторного напрямку, керівника відділу трейдингу Світлани Нікітюк, запуск нового потужного елеватора в центральному регіоні України вже у цьому сезоні забезпечить потреби у зберіганні і сушінні зерна не тільки для потреб агрохолдингу.

“Це наш перший крок у створенні регіональних зернових хабів, де поєднуватимуться бізнес-інтереси продавців і покупців зерна. Дрібні агровиробники та фермери сплачуватимуть елеватору лише за приймання зерна: менше 1 гривні за тонну”, – зазначила Світлана Нікітюк.

За її словами, оплата за відвантаження та доставку до порту здійснюється великими транснаціональними компаніями, які отримають можливість придбати зерно, за згодою його власника, безпосередньо на елеваторі.