Головна Новини Ринок України Садівники Львівщини отримають 8,7 млн. гривень держкомпенсації

Садівники Львівщини отримають 8,7 млн. гривень держкомпенсації

5

Департаментом агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації подано документи для визначення обсягів компенсації за придбаний садивний матеріал плодово-ягідних культур, винограду, хмелю та проведені роботи із спорудження шпалери і встановлення систем краплинного зрошення, які виконали 15 суб’єктів господарювання області.

Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на повідомлення департаменту.

“В рамках програми господарствами Львівщини закладено нових насаджень на площі 72 га, а саме: чорниці у Мостиському, груші, полуниці у Буському, полуниці у Жовківському, лохини у Жидачівському, горіха у Кам’янка-Бузькому, малини, полуниці, жимолості у Бродівському, яблуні у Сокальському районах. Споруджено шпалер на площі 12,7 га насаджень, встановлено системи краплинного зрошення на площі 90,2 га насаджень. За рішенням комісії Мінекономіки нарахована сума компенсації складає 8,7 млн. грн.”, – інформували в департаменті.

Окрім того, у 4-хгосподарствах завершено будівництво холодильників з камерами заморожування плодово-ягідної продукції загальною потужністю 4,4 тис. тонн, сума компенсації складає 15,7 млн. грн. У Городоцькому районі 2 господарства, у Жидачівському 1 господарство і Дрогобицькому 1 господарство.

У 2017-2019 роках суб’єктам господарювання Львівської області надана державна підтримка галузі плодівництва на загальну суму 69,4 млн. грн.