Головна Новини Ринок України На Київщині виявлено осередок АЧС в популяції диких кабанів

На Київщині виявлено осередок АЧС в популяції диких кабанів

92

У Кагарлицькому районі Київщини на території мисливського господарства ТОВ “Оксамит Сервіс”області впольовано диких кабанів, з біоматеріалу яких виділено ДНК вірусу африканської чуми свиней. Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на інформацію Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області.

У зв’язку з цим з 18 грудня 2020 року запроваджено карантин щодо африканської чуми свиней та визначено:

  • територію мисливського господарства ТОВ “Оксамит Сервіс”, населені пункти с. Балико-Щучинка та с. Уляники (Кагарлицького району) з прилеглими до них територіями зоною захисту;
  • м. Ржищів, с. Півці, с. Онацьки, с. Кузьминці, с. Яблунівка (Кагарлицького району) з прилеглими до них територіями, свиногосподарства ТОВ “Агроюніт” та ФГ “Аллазаров”, мисливське господарство ТОВ “Трипільський мисливець” зоною нагляду.

Наразі Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження захворювання відповідно до вимог Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней.

Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней, рекомендується не здійснювати господарські зв’язки із зазначеними територіями.