Головна Новини Ринок України На Львівщині завершився сезон цукроваріння

На Львівщині завершився сезон цукроваріння

У Львівській області завершився сезон цукроваріння. ТзОВ “Радехівський цукор” досягнув потужності переробки понад 7,5 тисяч тонн/добу. Впродовж сезону переробили майже 800 тисяч тонн цукрових буряків, виробили 100,4 тис тонн цукру. Вихід цукру склав 12,6%, повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу Львівської ОДА

Цьогоріч площі посіву цукрових буряків збільшили на 1,6 тисяч гектарів та становлять 12,6 тисяч гектарів. Відтак, викопали більш як 780 тисяч тонн солодких буряків.

За словами т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмили Гончаренко, обсяги переробки становлять майже 800 тисяч тонн, з урахуванням сировини, вирощеної за межами області. У минулому році ця цифра була дещо нижчою і становила 757 тисяч тонн. Проте виробництво цукру цьогоріч є на 8,7% нижчим та становить 100,4 тисяч тонн.

“Погодні умови позитивно вплинули на урожайність цукрового буряку, яка в порівнянні до минулого року зросла майже на 9%, проте маємо дещо нижчу цукристість. Середній показник дигестії цукрових буряків становить 14,9%”, – зазначила Людмила Гончаренко та запевнила, що площі посівів та урожайність в повній мірі забезпечують споживчу потребу області.