Головна Новини Ринок України Ще один спиртовий завод Львівщини отримав нового власника

Ще один спиртовий завод Львівщини отримав нового власника

29 грудня 2020 року відбувся аукціон з приватизації окремого майна Борокського місця провадження діяльності та зберігання спирту з переліку об’єктів ДП “Укрспирт”. За результатами аукціону до бюджету надійде понад 55 млн. гривень, повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на інформацію департаменту агропромислового розвиту Львівської облдержадміністрації.

За право власності на актив під час торгів змагалися троє учасників, які збільшили ціну у понад чотири рази – зі стартових 13,2 млн. грн. до 55,1 млн. грн.

“У Львівській області це вже 5-ий успішний аукціон з приватизації спиртових активів, які відбуваються в рамках демонополізації ринку виробництва спирту. За результатами 5-ти аукціонів з приватизації спиртових активів Львівщини, що відбулися у поточному році, стартова ціна об’єктів приватизації зросла у понад два рази. Загалом до державного бюджету мають надійти близько 270 мільйонів гривень”, – зазначила заступник директора департаменту Ганна Кущак.

Актив розташований в Сокальському районі Львівської області. Новий власник отримає значну кількість об’єктів нерухомого майна, серед яких: головний корпус, зерносховища, солодовня, спиртобази, спиртосховища, матеріальні склади тощо, а також транспортні засоби та устаткування. Майно розташоване на земельних ділянках загальною площею 7,59 га.

Переможець аукціону тепер має підписати протокол про результати аукціону, укласти договір купівлі-продажу і провести розрахунок – після цього процес приватизації Борокського МПД вважатиметься офіційно завершеним.