Головна Новини Ринок України “Укрзалізниця” запровадила перевезення вантажів з узгодженими термінами і обсягами

“Укрзалізниця” запровадила перевезення вантажів з узгодженими термінами і обсягами

АТ “Укрзалізниця” з початку 2021 року запровадила послугу перевезення вантажів у вагонах УЗ з узгодженими термінами й обсягами із застосуванням системи ProZorro.Продажі. На першому етапі послуга буде доступна лише для піввагонів.

Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на інформацію Центру транспортної логістики АТ “Укрзалізниця”.Зазначається, що послуга з перевезення з узгодженими термінами й обсягами діятиме відповідно до укладеного договору на термін один або три роки, починаючи з січня 2021 року. Оголошення про продаж послуги будуть публікуватися на сайті ЦТЛ у вкладці ProZorro.Продажі.

Наразі мінімальна ставка плати за використання піввагона складе 480 грн. за добу. При цьому УЗ зобов’язується забезпечити клієнта порожнім рухомим складом на 100%, а також забезпечити рівномірне щомісячне навантаження з можливим відхиленням +/- 5%. Ціна реалізації лота буде залишатися незмінною відповідно до тієї, яка зафіксована за результатами торгів. Однак для договорів терміном дії понад 1 рік будуть застосовуватися коригування в залежності від курсу гривні.