Головна Новини Земельне питання Аграрії, які тривалий час працюють на земельній ділянці, отримають переважне право її...

Аграрії, які тривалий час працюють на земельній ділянці, отримають переважне право її викупу

Уряд вніс зміни до порядку ведення державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що дозволить забезпечити повністю коректну процедуру продажу, правильне оформлення всіх відомостей у реєстрі.

Про це повідомив очільник уряду Денис Шмигаль, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію «Урядового порталу».

«Після відкриття ринку землі аграрії, які багато років працюють на земельній ділянці, отримають переважне право її викупу. Водночас всі угоди купівлі-продажу будуть перевірятися на дотримання вимог закону», – зауважив прем’єр-міністр.  

Міністерству аграрної політики та продовольства доручено забезпечити необхідний рівень інформування, щоб люди на місцях розуміли всі переваги земельної реформи.

Денис Шмигаль також відзначив, що, окрім відкриття ринку землі, важливо розвивати систему меліорації, оскільки спекотна погода постійно створює небезпеку посухи та втрати врожаю для аграріїв.

«У зв’язку з цим проєкт зрошення в південних областях є пріоритетом нашого уряду та профільного міністерства», – резюмував прем’єр.