Головна Війна проти України Аграрії збільшуватимуть площі під цукровим буряком за підтримки УПІ-АГРО

Аграрії збільшуватимуть площі під цукровим буряком за підтримки УПІ-АГРО

Керівництво «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» провело робочу зустріч з майже 40 агровиробниками щодо роботи спільної продовольчої програми  «Цукровий буряк – вибір розумних» в умовах воєнного часу. Про це повідомляє «ПроАгро Груп». з посиланням на інформацію холдингу.

Зустріч відбулась на базі ПК «Зоря Поділля» та стала майданчиком для відвертої розмови про нинішні виклики перед вітчизняними аграріями, ризики поточного року й можливі шляхи їхнього подолання, а також – про перспективи аграрного ринку України та розвиток цукрової програми партнерства.

Присутні на зустрічі агровиробники отримали запевнення від керівництва УПІ-АГРО, що усі сервіси, якими користувались партнери програми «Цукровий буряк – вибір розумних» працюватимуть і цьогоріч.  Ба більше –  перелік цих послуг буде навіть розширений.

«Цукор – це локальний продукт, на який є сталий попит всередині країни. Багато хто пам’ятає 90-і роки попереднього століття, коли саме цукор був еквівалентом валюти, надійної та стабільної. Тому сьогодні чимало орендодавців наполягають на отриманні орендної плати саме цукром. На відміну від зернових та олійних, які традиційно орієнтовані на експорт, вітчизняний цукор переважно споживається всередині країни, тож від не підпадає під існуючі логістичні ризики», – зазначив у своєму виступі перший заступник генерального директора УПІ-АГРО Роман Огородов.

Завдяки вичерпній інформації щодо нюансів роботи в рамках спільної програми в умовах воєнного часу багато учасників заходу заявили про готовність збільшити законтрактовані площі під цукровим буряком безпосередньо після завершення зустрічі.

Цукрові заводи компанії є більш універсальними у порівнянні з іншими вітчизняними цукроварнями – вони здатні працювати не лише на газі, але й на альтернативних видах палива – вугіллі, пелетах, гранульованому жомі. Тож завдяки використанню альтернативних енергоресурсів УПІ-АГРО не лише має нижчу собівартість переробки, але й не залежить від поставок російського газу. Це гарантія і запорука того, що цукровий буряк  – як власний, так і партнерський –  буде перероблений.