Головна Зберігання «Астарта» будує свій перший елеваторний комплекс на Чернігівщині

«Астарта» будує свій перший елеваторний комплекс на Чернігівщині

«Астарта» продовжує реалізацію інвестпроєкту з будівництва першого елеваторного комплексу у Чернігові, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію агропромхолдингу.

Новий інфраструктурний об’єкт дозволить зміцнити позиції вже існуючої елеваторної мережі компанії, до складу якої входять сім елеваторних комплексів, і розшити її географію. 

Загальна потужність одночасного зберігання зернових та олійних культур нового елеватора становитиме 70 тис. тонн.  Введення в експлуатацію першої черги будівництва, розрахованої на 58 тис. тонн, заплановане на липень 2022 року.

Після повної реалізації проєкту на елеваторі зможуть щодоби приймати до 4,5 тис. тонн зерна і відвантажувати 54 вагони. Добова продуктивність сушарок становитиме 2,8 тис. тонн. Новозбудований елеваторний комплекс забезпечить робочими місцями понад півсотні людей.

«Ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо активно розвиватися . У 2022 році «Астарта» продовжить інвестувати у розвиток сталої економіки України, зокрема і у розбудову сучасної зернової інфраструктури. Загальний обсяг планових інвестицій компанії на реалізацію  саме цього проєкту становитиме близько $15 млн», – прокоментував засновник та генеральний директор агропромхолдингу «Астарта» Віктор Іванчик.

«Астарта» має сім високотехнологічних елеваторних комплексів, які розташовані у Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях. У 2021 році загальна потужність одночасного зберігання на елеваторах компанії збільшилася на  12 тис. тонн (відбулося будівництво силосу на Красилівському елеваторі)  і тепер становить 562 тис. тонн.