Головна Новини Новини компаній «Астарта» розпочала збиральну кампанію ранніх зернових

«Астарта» розпочала збиральну кампанію ранніх зернових

Першими в агрохолдингу «Астарта» жнивувати вийшли аграрії Полтавщини. Компанії Західного регіону приєднаються до збиральної кампанії у першій декаді липня.

Загалом цього року «Астарта» планує зібрати ранні зернові з площі 61 тис. га, у тому числі озиму пшеницю — з 49 тис. га.

«Сьогодні ми розпочали обмолот ріпаку. Роботи стартували на Полтавщині. Це надранні терміни — випереджають середні багаторічні календарні показники —  але прогнозовані строки збирання. Наприкінці цього тижня також плануємо розпочати збирання пшениці. Підприємства Західного регіону планують початок жнив не раніше 7-9 липня» — розповів керівник управління рослинництва холдингу Роман Павлик. 

Тепер найбільші виклики у компанії вбачають у забезпеченні безперебійності усіх етапів жнив в умовах одночасного збирання кількох культур, постійних повітряних тривог та знеструмлень. Але в «Астарті» активно готувалися до сезону: мають достатню кількість збиральної техніки, збільшили склад власного вантажного парку, підготували елеватори та забезпечили їх автономними джерелами живлення, оптимізували  усі процеси через інструменти цифрової польової логістики AgriChain, провели навчання для фахівців. 

Водночас сьогодні аграрії завершили збирання гороху зимуючого на площі 599 га. Це нова для «Астарти» культура з найбільш ранніми термінами збирання.

Перегляди: 9