Головна Новини Ринок України Ціна на цукор у новому сезоні 25-26 грн./кг задовільнить всіх

Ціна на цукор у новому сезоні 25-26 грн./кг задовільнить всіх

Наразі світові ціни на цукор трішки знижуються внаслідок очікуваного профіциту продукту. У Індії і в Таїланді, які є найбільшими країнами за експортним потенціалом, минулого року була посуха. Зараз у основних країнах-виробниках сприятливі погодні умови.

Про це розповів директор НПЦ «Цукробурякового виробництва», член Комітету АПК при Торгово-промисловій палаті України Олександр Коротинський, передає «ПроАгро Груп»  з посиланням на АgroТimes.

За його словами, влітку минулого року середня відпускна ціна з цукрових заводів становила 30 грн./кг із ПДВ. На сьогодні середня відпускна ціна з цукрових заводів сягає 25,5 грн./кг.

«У новому сезоні ціна, яка б задовольняла цукровиків і підприємства із великими обсягами споживання цукру, становить 25-26 грн./кг із ПДВ. І деякі виробники цукру домовляються заздалегідь із такими споживачами щодо контрактування певних обсягів цукру за середніми цінами. Це дає певні гарантії функціонування обох типів підприємств й забезпечує безперебійність виробництва», – зауважив Олександр Коротинський.

Перегляди: 193