Головна Новини Ринок України Ціни на овочі «борщового набору» стабільні

Ціни на овочі «борщового набору» стабільні

Ціни на овочі «борщового набору» на гуртових ринках з минулої п’ятниці практично не змінилися. Лише на заході країни дещо подорожчала морква, а цибуля – відіграла назад втрачені цінові позиції.

Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на AgroTimes.

На львівському гуртовому ринку «Шувар» на 9% подорожчала морква і тепер коштує 6 грн./кг, тоді як 26 лютого коштувала 5,5 грн./кг. Цибуля подорожчала на 10% і повернулася на рівень ціни минулої п’ятниці – 5,5 грн./кг. 

На інші овочі борщового набору ціна залишилася незмінною. Буряк коштує 6 грн./кг, така ж сама ціна й на капусту. Картопля продається по 8 грн./кг.

Стабільний рівень цін і на найбільшому гуртовому ринку «Неждана», що в селі Великі Копані на Херсонщині.  Так, морква тут продається в діапазоні цін від 4 до 6 грн./кг залежно від товарності та якості продукції. Ціна на буряк становить від 4 до 5,5 грн./кг, залежно від калібру та сорту. Капуста, залежно від товарності продукції 2-3,5 грн./кг. Цибуля нормальної якості коштує від 3.,5 до 4 грн./кг, картопля – 9-10 грн./кг. На ринку також з’явилася перша єгипетська картопля – по 18 грн./кг.

Напрочуд стабільні ціни на київському гуртовому ринку «Столичний». Буряк тут  коштує 4,5 грн./кг. Цибуля – 3.,8 грн./кг, морква – 4.,5 грн./кг. Капуста – 4 грн./кг, картопля – 9 грн./кг.