Головна Новини Наші новини Дату проведення Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 перенесено на 23 квітня

Дату проведення Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 перенесено на 23 квітня

Сьогодні голова Київської міської державної адміністрації В.Кличко оголосив про посилення карантинних заходів у місті Києві на період з 20 березня по 9 квітня через загострення ситуації з перебігом епідемії коронавірусу. Зокрема, на цей час забороняється проведення масових заходів (розважальних, спортивних, культурних, рекламних та інших), повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію КМДА.

У зв’язку з цим проведення запланованого на 26 березня Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 у вказаний термін, на жаль, стає неможливим.

Оргкомітетом форуму було визначено нову дату його проведення – 23 квітня 2021 р., коли встановлені обмеження на проведення масових заходів будуть скасовані.

Інформуємо, що станом на 18.03. 2021 р. на участь у Форумі вже зареєстровано понад 650 представників вітчизняних і закордонних компаній. Організатори запевняють, що всі зобов’язання перед партнерами і учасниками з проведення усіх заходів Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 – конференцій, семінарів, виставки Grain Storage Expo, підбиття підсумків і нагородження переможців конкурсів – будуть виконані у повному обсязі у зазначений вище термін.

Компанія «ПроАгро Груп» сподівається на розуміння ситуації, що склалася, і разом з усіма з нетерпінням чекає на найбільшу в Україні подію галузей зберігання, переробки, кормовиробництва, трейдингу та логістики.