Головна Новини Новини компаній ДПЗКУ відновлює власне сільгоспвиробництво

ДПЗКУ відновлює власне сільгоспвиробництво

Державна продовольчо-зернова корпорація України відновлює власне сільськогосподарське виробництво, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на повідомлення компанії.

Так, на Херсонщині філія ДПЗКУ «Великолепетиський елеватор», яка має 4,8 тис. га землі, відновила посів озимої пшениці  на площі 540 га. Також посіяно озимого ячменю на площі 700 га та заплановано в подальшому посів озимої пшениці на загальній площі 2100 га.

«Збільшення власного виробництва має стратегічне значення для подальшого розвитку корпорації. Найближчим часом правління АТ «ДПЗКУ» розгляне питання щодо можливості збільшення орендної плати за використання земельних ділянок. Це дасть можливість для філій стати більш конкурентоспроможними та зберегти земельний банк», – поінформували в корпорації.

Раніше в.о. голови правління ДПЗКУ Василь Коваленко зазначив, що компанія має намір стати зернотрейдером з повним циклом виробництва.

«Принципове рішення уряду: ДПЗКУ повинна залишатися на ринку і продовжувати функціонувати. Її потрібно перетворити у глобального державного національного зернотрейдера з повним циклом виробництва зерна – від вирощування до продажу. Власне, китайці теж не раз наголошували, що в ДПЗКУ має бути банк землі для вирощування продукції, необхідної для постачання в Китай», – розповів Василь Коваленко в інтерв’ю агентству «Укрінформ».

Перегляди: 3