Головна Зберігання Елеватори «Астарти» нарощуватимуть обсяги зберігання давальницького зерна

Елеватори «Астарти» нарощуватимуть обсяги зберігання давальницького зерна

Зерносховища агрохолдингу «Астарта-Київ» поставили собі за мету в новому сезоні значно наростити обсяг зерна, прийнятого від третіх осіб, – до 300 тис. тонн.

Про це розповів заступник керівника департаменту елеваторного бізнесу з комерційних питань компанії Віктор Сидоренко, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на Latifundist.com.  

У поточному сезоні частка сторонніх поклажодавців склала 20% від загального обсягу приймання.

«Це результат, який потенційно ми можемо значно збільшити. У зерносховищ компанії для цього є великий виробничий потенціал», – розповів Віктор Сидоренко в інтерв’ю Elevatorist.com.

Щоб досягти поставлених цілей, в компанії, зокрема, працюють над розподілом логістичних потоків автомобілів в гарячий сезон.

«Останнім часом збиральна проходить дуже швидко й одночасно в усіх господарствах. Тому елеваторам потрібно так організувати процес, щоб можна було прийняти вчасно як своє зерно, так і зерно наших партнерів. Технічно елеватори можуть прийняти великий вал. Залишилося питання внутрішньої логістики – налагодити рівномірність потоків. Це одне з можливих рішень в прискоренні приймання зерна. Хоча вже сьогодні на наших елеваторах на обслуговування однієї машини витрачається від 8 до 15 хвилин. Але ми вважаємо, що 15 хвилин – це дуже багато, і хочемо ще скоротити цей показник», – підкреслив керівник.

Крім того, в компанії планують розподіляти потоки свого і стороннього зерна на день і ніч, а також за часом.