Головна Зберігання Елеватори G.R. Agro наростили темпи заготівель зерна

Елеватори G.R. Agro наростили темпи заготівель зерна

У цьому сезоні елеватори G.R. Agro наростили темпи заготівель та обсяги зберігання зерна. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію компанії.

Зазначається, що такого результату вдалося досягти завдяки залученню понад 400 поклажодавців з Дніпропетровської та Запорізької областей у програму «Безоплатне зберігання для сільгоспвиробників».

«На сьогодні Вільногірський елеватор компанії прийняв 61 тис. тонн зернових та олійних культур, що відповідає 2-м оборотам у сезоні. Аналогічно минулого року елеватор прийняв 45 тис. тонн зерна», – поінформували в G.R. Agro.

Керівництво компанії вже думає над розширенням площ у майбутньому сезоні та оптимізації інфраструктури на елеваторах. Ведуться перед проектні роботи з реконструкцій на діючих підприємствах мережі та вибору відповідних типів складів для зберігання товару.

Довгострокова стратегія G.R. Agro з нарощування обсягів і площ одноразового зберігання також включає придбання нових елеваторів і зерносховищ у стратегічно важливих областях України.