Головна Зберігання Елеватори G. R. Agro заготовили понад 25 тис. тонн зерна

Елеватори G. R. Agro заготовили понад 25 тис. тонн зерна

Компанія G. R. Agro стрімко набирає обертів по заготівлі зерна на елеваторах в сезоні 2021/22. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію агровиробника.

Так, станом на 12 липня елеватори компанії прийняли вже понад 25 тис. тонн ранніх зернових. Попри складні погодні умови G. R. Agro не зменшує обертів заготівельної програми на сезон.

«Лідируючі позиції серед підприємств компанії займає Інгулецький елеватор. Близько 65% від усього обсягу заготовлених партій (понад 16 тис. тонн) з початку сезону прийняті на даний елеватор. Основною культурою приймання є озимий ячмінь», – зазначили в компанії.

Щоб не знижувати темпи зростання приймання зерна та мінімізувати простої автотранспорту клієнтів на території на елеваторах встановлено цілодобовий графік обслуговування.

В G. R. Agro відзначили, що висока ефективність елеваторів залежить не тільки від якісних характеристик, але і відмінної злагодженої роботи всіх висококваліфікованих працівників на елеваторах.

Крім того, впроваджена програма «Безкоштовне зберігання» для сільгоспвиробників додає цінності підприємствам компанії серед зерносховищ у регіонах.