Головна Новини Новини компаній «Епіцентр Агро» цього року сіятиме органічну сою і спельту

«Епіцентр Агро» цього року сіятиме органічну сою і спельту

«Епіцентр Агро» розпочав весняні польові роботи з посіву ярих культур – на сьогодні всі кластери холдингу включились в активну фазу проведення всього комплексу весняно-польових робіт. Про це «ПроАгро Груп» повідомила прес-служба компанії.

У цьому сезоні на підприємствах холдингу понад 77% площ відведено під високомаржинальні сільгоспкультури. У новому маркетинговому році в структурі посівних площ агрохолдингу кукурудза займатиме 75 тис. га,  соняшник – 53 тис. га, в тому числі високоолеїновий соняшник – 28 тис. га.

«Епіцентр Агро» продовжує розвивати власний насінницький напрямок. В Західному і Північному кластерах на Хмельниччині будуть висіяні під зрошенням насінницькі посіви гібридної кукурудзи на площі 630 га», – зазначив заступник керівника «Епіцентр Агро», директор з виробництва Богдан Черемха.

Під органічне землеробство в Хмельницькій області відведено 750 га, з них левову частину займатиме органічна соя – 420 га й органічна спельта – 330 га.

Також в рамках розвитку виробничого проєкту «нішеві культури» буде посіяно близько 400 га класичної полби і близько 700 га голозерного гарбуза.