Головна Зберігання G.R. Agro планує поточного року збільшити потужності зберігання на 80%

G.R. Agro планує поточного року збільшити потужності зберігання на 80%

Група компаній G.R. Agro з Дніпропетровщинипланує у 2021 році розширити територію своєї присутності в трьох областях України. Про це вона повідомила на своєму інтернет-сайті, передає «ПроАгро Груп».

Також в планах агровиробника  збільшити ємність зберігання елеваторних комплексів на 50–80%, зберегти такий же темп зростання продажів, й збільшити автопарк у два рази.

«2020 рік для G.R. Agrо став роком структурних змін і великих трансформацій. Це не тільки зміни в бізнес-процесах, але й зміни у взаєминах між людьми в нашій команді», – зазначили в компанії.

Зокрема, минулого року G.R. Agro побудувала і ввела в експлуатацію власний річковий термінал, збільшила ємність одночасного зберігання елеваторних комплексів на 80%, наростила завантаження елеваторних потужностей на 73 %, підвищила продаж зернових на 53 %. Крім того, автопарк власних вантажних автомобілів виріс більше ніж у два рази.

З грудня 2020 року G.R. Agro стала членом Європейської Бізнес Асоціації.

Наразі компанія G.R. Silos, що входить до складу Групи компаній G.R. Agro, має у своїй структурі п’ять елеваторів загальною потужністю одночасного зберігання понад 200 тис. тонн та можливістю маршрутних відправок зерна.