Головна Новини Ринок України Ідеальні умови для кожної насінини з сівалкою Spirit

Ідеальні умови для кожної насінини з сівалкою Spirit

Якісне зворотне ущільнення обробленого ґрунту — це запорука дотримання глибини висіву та, відповідно, отримання дружних та рівномірних сходів. Прикочувальні шини великої ширини та діаметру (400/55×15,5) швидкісних посівних комплексів Spirit від Väderstad створюють найкращі умови для роботи дводискових сошників.

Насамперед слід сказати, що всі індивідуальні сошники для висіву насіння розташовано на невеликій відстані від прикочувальних коліс, що сприяє їхній швидкій реакції на всі нерівності поля і, відповідно, дотримання встановленої робочої глибини. Своєю чергою великий діаметр опірно-прикочувальних коліс дає змогу машині йти плавно, без вібрацій, що підвищує точність висіву насіння навіть на високій швидкості.

Незважаючи на значну ширину прикочувальних коліс, швидкісні посівні комплекси Spirit потребують на 25 % менше тягової потужності трактора, ніж подібні агрегати інших виробників, адже кожне друге колесо Spirit зміщене відносно попереднього на 250 мм (розміщення OffSet), що дає змогу уникнути нагортання ґрунту перед колесами (так було б за схеми розміщення коліс в один ряд).

Для забезпечення рівномірного ущільнення по всій ширині захвату посівні комплекси Spirit мають центральну гідравлічно налаштовану пару коліс, яка ущільнює ґрунт між колесами трактора, створюючи таким чином однакові умови для кожної насінини.

Перегляди: 152