Головна Рослинництво Зернові «Контінентал» експортував до Саудівської Аравії 121 тис. тонн пшениці

«Контінентал» експортував до Саудівської Аравії 121 тис. тонн пшениці

«Контінентал Фармерз Груп» у 2021 році експортувала до Королівства Саудівська Аравія 121 тис. тонн борошномельної пшениці високої якості. Два судна класу Panamax з українською пшеницею вже розвантажені в портах Джедда та Янбу.

Постачання відбулося в межах прямого контракту із саудівським державним закупником Saudi Grains Organization (SAGO), повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію агропромхолдингу.

Для «Контінентал» це друге пряме експортне постачання пшениці до Королівства Саудівська Аравія: у 2020 році Компанія вже експортувала до КСА 60 тис. тонн якісної борошномельної пшениці. Це було перше постачання української пшениці до Королівства Саудівська Аравія з 2008 року, що пов’язано з високими вимогами КСА до якості зерна.

«Я радий, що «Контінентал» вдалося знову відкрити експортний ринок Королівства Саудівська Аравія для української пшениці та подвоїти обсяги прямого експорту в порівнянні з минулим роком. Для України це перспективний ринок, а для нас  – підтвердження високої якості продукції компанії», – прокоментував гендиректор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен.

Перегляди: 6