Головна Війна проти України KSG Agro формує тримісячний запас сировини для виробництва комбікормів

KSG Agro формує тримісячний запас сировини для виробництва комбікормів

KSG Agro розпочав формування стратегічного — тримісячного запасу сировини для виробництва комбікормів на власному комбікормовому заводі. Мета такого кроку — забезпечення безперебійної роботи свинокомплексу з урахуванням ризику перерв у постачанні інгредієнтів комбікормів унаслідок тимчасового розриву логістичних ланцюжків в умовах воєнного часу, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на повідомлення холдингу.

Зокрема голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов зазначив, що з метою виконання поставленого завдання постачальник преміксів для виробництва комбікормів компанія Cargill додатково збільшила ліміти на відвантаження. Продукцію постачальника, що використовується для кормів, і навіть комбікормів для маленьких поросят, холдинг доставляє на комбікормовий завод власним автотранспортом. Наразі вже здійснено дві поставки преміксів. Щомісячний обсяг поставок преміксів та спеціального комбікорму для новонароджених поросят виробництва компанія оцінює у 160 тонн.

Таким чином, вже сформовано запас інгредієнтів для виробництва комбікормів: по зернових (ячмінь, кукурудза, пшениця, трітікале, сорго вирощені рослинницькими господарствами холдингу) — на 4 місяці, борошнисто-білкових (висівки, шрот соєвий, шрот соняшниковий, жмих соєвий, олія) — на 1 місяць, за преміксами — на 1,5 місяці. KSG Agro має намір найближчим часом довести запас усіх видів інгредієнтів до обсягу, що дозволяє забезпечити тримісячне безперебійне виробництво комбікормів.

Сергій Касьянов поінформував, що зараз комбікормовий завод працює з максимальним завантаженням. Якщо раніше він працював в одну зміну з обсягом виробництва 100 тонн комбікормів на добу, то тепер у дві зміни з обсягом виробництва понад 200 тонн на добу.

KSG Agro – один з провідних агрохолдингів України, основною діяльністю якого є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Свинарський бізнес холдингу сконцентрований в селі Нива Трудова Дніпропетровської області.

Перегляди: 3