Головна Новини Новини компаній KSG Agro планує початок посівної на кінець другої декади квітня

KSG Agro планує початок посівної на кінець другої декади квітня

Рослинницькі господарства KSG Agro продовжують весняно-польові  роботи. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію агрохолдингу.

Зокрема, в перших числах квітня було завершено підживлення озимої пшениці на площі 9,5 тис. га. При цьому використовувалися високоякісні добрива КАС.

За словами директора з виробництва KSG Agro Дмитра Ємельченка, завершення підживлення на початку квітня обумовлено складними погодними умовами в останні два місяці.

«У лютому-березні погода нас не балувала, придатними для весняно-польових робіт було всього 13 днів. Проте, наші господарства ефективно використали цей період і якісно здійснили підживлення сільськогосподарських культур», – зазначив він.

В рамках підготовки до весняної посівної на полях KSG Agro також стартувало боронування. З цією метою господарства холдингу були забезпечені новою сільгосптехнікою. Зокрема, з метою поповнення парку сільгосптехніки були придбані та експлуатуються дві машини для боронування ЛАРІ-18 виробництва LOZOVA MACHINERY («Лозівські машини»). Крім того, придбана причіпна техніка – три машино-розчинних вузли, які необхідні для підвищення якості внесення засобів захисту рослин.

Всі господарства агрохолдингу наразі забезпечені необхідною сільгосптехнікою. У зв’язку із запізненням метеорологічної весни, посівну кампанію агрохолдинг планує розпочати наприкінці другої декади квітня.