Головна Новини Новини компаній KSG Agro розпочав реконструкцію другої черги свинокомплексу на 58 тис. голів

KSG Agro розпочав реконструкцію другої черги свинокомплексу на 58 тис. голів

Агрохолдинг KSG Agro розпочав реконструкцію другої черги свинокомплексу з метою збільшення виробничої потужності до 58 тис. голів одноразового утримання.

Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на прес-службу компанії.

Свинокомплекс розташований в с. Нива Трудова (Апостолівський район, Дніпропетровська область). Друга черга включає 10 цехів і дозволить збільшити кількість поголів’я на 58 тис. голів одноразового утримання. Таким чином, після введення в експлуатацію другої черги на повну потужність загальний обсяг реалізації товарного поголів’я на свинокомплексі досягне 110–120 тис. голів на рік.

Наразі поставлено обладнання для цеху дорощування, на половину воно поставлено й для шести цехів відгодівлі. Очікується постачання обладнання для цехів запліднення, очікування та опоросу.

«Проведення реконструкції другої черги дозволить нам досягти стратегічної мети — дворазового збільшення поголів’я на свинокомплексі, у тому числі й за рахунок свиней канадської генетики Genesus, яку ми вводимо у стадо та, відповідно, зростання обсягу продажу живих свиней», прокоментував голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

Зазначається, що через  ринкову турбулентність та кризові явища останніх років на ринку свинарства агрохолдинг кілька разів відкладав старт проекту реконструкції другої черги. Однак зараз KSG Agro  працює з позитивними результатами, зокрема, за 9 місяців нинішнього року досягнуто збільшення валового доходу на 43%, EBITDA на 10%, валового прибутку на 8%. Усе це дозволило сформувати необхідний розширення потужностей фінансовий ресурс. ​

KSG Agro – один із агрохолдингів України, акції якого включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської Бізнес Асоціації (EBA), а також до Асоціації «Свинарі України». Основною діяльністю холдингу є обробка землі та виробництво сільгоспкультур, а також свинарський бізнес. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найперспективніші проекти, насамперед свинарство, а також рослинництво.