Головна Ринок України Експорт/імпорт «Лемтранс» побудує в Україні ще два контейнерних термінали

«Лемтранс» побудує в Україні ще два контейнерних термінали

У 2023 році Група «Лемтранс» інвестувала в інфраструктурні та логістичні проєкти в Україні понад 160 млн. гривень, з яких понад 153 млн. гривень було направлено на розвиток термінального і контейнерного бізнесу.

Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на ЦТС.

«Бізнес усе ще залежить від потенційної загрози руйнування прифронтової промисловості, логістичних вузьких місць – портів та перевантаження на кордонах із ЄС. Але попри війну ми не зупиняємося й робимо ставку на розвиток України. Важливим напрямом за рік, що минув, можна назвати нашу інвестиційну діяльність. Ми інвестуємо в нові інфраструктурні проєкти – це термінальний і контейнерний бізнес», – розповів гендиректор «Лемтранса» Володимир Мезенцев.

Так, компанією було продовжено розвиток контейнерного термінала в Мостиській і прийнято рішення розпочати проєктні роботи щодо ще двох нових контейнерних терміналів, які будуть розташовані на території України. Раніше повідомлялося, що нові термінали Групи можуть з’явитися у Фастові та Вінниці. Зокрема, розглядалася можливість зведення у Фастові терміналу потужністю 80 000 TEU.

У 2022 році Група «Лемтранс» запустила термінал «Мостиська» на кордоні України та Польщі, там же було побудовано зерновий термінал. У 2023 році «Контейнерний термінал «Мостиська» обробив 72,4 тис. TEU контейнеризованих вантажів.

Перегляди: 59