Головна Новини Ринок України Майбутніх аграріїв навчатимуть по-новому

Майбутніх аграріїв навчатимуть по-новому

«Перезавантажити» аграрну освіту, наблизити її до рівня університетів економічно розвинених країн, забезпечити українські сільськогосподарські компанії висококваліфікованими співробітниками, а випускників — робочим місцем з гідною зарплатою.

Такі завдання має вирішувати вдосконалена магістерська програма «Агрокебети», створена у співпраці провідних агровиробників і навчальних закладів країни, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на «Голос України».

За її реалізацію протягом наступних 15 місяців на базі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного в Мелітополі узявся проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України».

Кожному студентові забезпечується супровід ментора-представника компанії-учасника проєкту. Молодих людей чекають численні онлайн-лекції з різних дисциплін від провідних вітчизняних і закордонних фахівців. А за рахунок впровадження новітніх технологій і внесення сучасної інформації до методологічних матеріалів буде оновлено навчальну програму.

Як вважають у департаменті агропромрозвитку Запорізької ОДА, серйозною перевагою проєкту «Агрокебети» є виробнича практика. Вона включає регулярні виїзди на агропідприємства, постійне спілкування студентів і викладачів з представниками агробізнесу. Це дасть змогу налагодити партнерство між освітніми закладами і комерційними підприємствами.

«Реалізація програми стане потужним імпульсом для розвитку аграрного сектору в економіці регіону. Головне завдання — підготовка агроменеджерів, професіоналів, які закладуть фундамент для стійкого економічного зростання в майбутньому. В умовах земельної реформи, яка набирає обертів, потреба у кваліфікованих молодих працівниках актуальна як ніколи», — зазначив в. о. директора департаменту Андрій Поляков.