Головна Економіка і аграрна політика Мінагрополітики затвердило вимоги виробництва ветпрепаратів

Мінагрополітики затвердило вимоги виробництва ветпрепаратів

Міністерство аграрної політики та продовольства України затвердило вимоги, які стосуються сфери виробництва ветеринарних препаратів. Наказ від 20 жовтня 2023 року № 1843 «Про затвердження Вимог належної практики реалізації діючих речовини ветеринарних препаратів» зареєстрований в Міністерстві юстиції України 14 грудня 2023 року за № 2176/41232, повідомляє «ПроАгро Груп».

Прийнятий документ дасть можливість врегулювати практику застосування діючих речовин, які використовуються для виготовлення ветеринарних препаратів. Нормативно-правовий акт також містить вимоги до роботи персоналу, ведення документації, облаштування приміщень, наявності необхідного обладнання, постачання, повернення та самоперевірки. Крім цього,  відповідно до нових норм має бути в наявності інформація про дистриб’юторську діяльність постачальників діючих речовин ветеринарних препаратів з метою надання їх компетентному органу.

Вказані вимоги дозволять операторам ринку гарантувати обіг тільки тих діючих речовини, які, зареєстровані відповідно до норм чинного законодавства, забезпечити умови їх зберігання, транспортування, виключити контамінацію.

Нові норми гарантуватимуть вчасне виявлення дефектної продукції. Зокрема, буде впроваджена ефективна процедура відкликання діючих речовин.

Наказ є євроінтеграційним і набирає чинності з дня офіційного опублікування та вводиться в дію одночасно з введенням в дію Закону України від 04 лютого 2021 року № 1206-IX «Про ветеринарну медицину».

Перегляди: 12