Головна Тваринництво Молоковиробництво Молочні ферми МХП планують наростити надої до 10 тонн на фуражну корову

Молочні ферми МХП планують наростити надої до 10 тонн на фуражну корову

Тваринницький підрозділ «Ситники» НВФ «Урожай», що входить до складу агрохолдингу МХП, до 2028 року намітив амбітний план ‒ отримати 10 тонн молока на фуражну корову.

Про це розповів регіональний директор тваринницького підрозділу «Ситники» НВФ «Урожай» Олександр Кирилець, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на журнал The Ukrainian Farmer.

«Ще п’ять років тому ми виробляли на добу 40 тонн молока, сьогодні ‒ 60 тонн. Це за приблизно однакової чисельності поголів’я, тільки завдяки підвищенню його продуктивності. Загалом по підприємству НВФ «Урожай» досягнуто середнього показника надоїв у 8 тонн на фуражну корову», ‒ зазначив він.

Для реалізації запланованого на молочнотоварних фермах поліпшуватимуть умови утримання корів, реконструюватимуть деякі приміщення, щоб тваринам було комфортніше, зокрема в літню спеку.

«На двох фермах плануємо збудувати по одному сучасному корівнику на 250 голів. Відповідно збільшиться й поголів’я. Звісно, поліпшуватимемо генетику, менеджмент і кормову базу», ‒ додав Олександр Кирилець.

За його словами, зараз у НВФ «Урожай» ‒ дві реконструйовані ферми з безприв’язним утриманням, решта ‒ в процесі оновлення.

Перегляди: 60