Головна Новини Ринок України На Львівщині фінансово підтримають поліпшення громадських пасовищ

На Львівщині фінансово підтримають поліпшення громадських пасовищ

328

Комплексну програму підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-25 роки доповнено новим заходом – «Поліпшення громадських пасовищ», основним завданням якого є підвищення продуктивності природних сільськогосподарських угідь за рахунок їх корінного або поверхневого поліпшення та організації випасання.

Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на допис на сторінці департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації у Facebook.

«Умовою для одержання фінансування є рішення виконавчого комітету про створення громадських пасовищ з метою  задоволення потреб громади, наявність проєкту землеустрою земельної ділянки комунальної форми власності та її реєстрація, а також проектно-кошторисна документація, яка визначає перелік та загальну вартість робіт з поліпшення пасовищ», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Зазначається, що планова сума фінансової підтримки на поліпшення пасовищ складає 3,328 млн. грн. і виділятиметься за рахунок коштів, що надходять до спеціального фонду обласного бюджету у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва в межах передбачених асигнувань у вигляді субвенції органам місцевого самоврядування.