Головна Новини Ринок України На Тернопільщині зібрали перші 100 тис. тонн зерна

На Тернопільщині зібрали перші 100 тис. тонн зерна

Аграрії Тернопільщини уже зібрали перші 100 тис. тонн зерна. Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію ОДА.

«На сьогодні аграрії відзначають високу врожайність озимого ячменю й очікують на ліпші показники збору врожаю, ніж минулого року. Зазначимо, що у 2021 р. збір саме цієї культури став рекордним в області», – зазначив Володимир Труш.

В ОДА підкреслили, що цього року область стала надійним тилом не тільки в питаннях гуманітарної допомоги й надання притулку, а й узяла на себе активне ведення господарської діяльності. За загальними прогнозами цей рік мав стати складним для українських фермерів, однак враховуючи перші результати збору, врожайність має бути не гіршою, ніж минулого року. Про це свідчать показники збору озимого ячменю, які у порівнянні з тогорічними зросли ще на 4%.

Загалом цього року зерновими на Тернопільщині засіяно 442,6 га, серед них пшениця, ячмінь, жито та інші. Збирання зернових культур вже проведено на площі 22,1 тис. га (5%), зібрано 166,4 тис. тонн врожаю. Зокрема, пшениці обмолочено 220,5 тис. га, намолочено 14,5 тис. тонн; ячменю обмолочено 77,4 тис. га, а намолочено 94,2 тис. тонн.

Перегляди: 0