Головна Новини Ринок України На Вінниччині підтверджено спалах африканської чуми свиней

На Вінниччині підтверджено спалах африканської чуми свиней

151

На території  фермерського господарства у с. Пиків у Хмільницькому районі Вінниччини підтверджено спалах небезпечного вірусного захворювання – африканської чуми свиней. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на допис поліції Вінницької області у Facebook.

«У  цьому населеному пункті розгорнуто діяльність карантинного посту, де поліцейські спільно з представниками держпродспоживслужби вживають заходів щодо ліквідації та недопущення поширення хвороби», – поінформували правоохоронці.

Аби убезпечити населені пункти від поширення небезпечного захворювання, рішенням протиепізоотичної комісії встановлено карантинні обмеження на території Іванівської, Уланівської сільських територіальних громад, Калинівської та Хмільницької міських територіальних громад.

Поліцейські забезпечують контроль щодо недопущення ввезення та вивезення продуктів тваринного походження без відповідних документів. Встановлені карантинні заходи завершаться після 40 днів після виконання комплексу ветеринарно-санітарних заходів.