Головна Новини Новини компаній На Волині збудують новий комбікормовий завод

На Волині збудують новий комбікормовий завод

263

У районному центрі Локачі, що на Волині, з‘явиться новий комбікормовий завод. Його планують побудувати на місці нині діючого, що дасть змогу створити в області додаткові робочі місця. Про це розповів заступник директора з виробництва ТОВ «Агротехніка» Степан Штуль, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію агропромгрупи «Пан Курчак», до складу якої входить підприємство.

«Зараз працюємо над пропозиціями іноземних фірм, які виготовляють обладнання для комбікормових заводів. Ми вже мали зустрічі із деякими інженерами-проектантами європейських підприємств. Зокрема, до нас приїздили делегації швейцарської компанії Bühler, австрійського міжнародного машинобудівного концерну Andritz AG, голландської промислової компанії Ottevanger Milling Engineers, німецьких компаній BDW Feedmill Systems GmbH & Co і Amandus Kahl. Свої пропозиції надали і з польської фірми TESTMER. До слова, обладнання останніх встановлене на Турійському та Локачинському комбікормових заводах», – поінформував Степан Штуль.

Загалом на новому заводі планується потужність виробництва 30 тон/год, а також 2-змінний режим роботи. На підприємстві будуть виробляти комбікорми з пшениці, кукурудзи, ячменю та сої. Корма призначені для всіх видів  сільськогосподарських тварин та птиці, зокрема, для бройлерів.