Головна Зберігання «Нібулон» значно розширить потужності декількох філій компанії

«Нібулон» значно розширить потужності декількох філій компанії

Масштабна модернізація, запланована елеваторним напрямом компанії «Нібулон» у 2023 році, підійшла до стадії реалізації. Зміни торкнуться всієї мережі в аспекті автоматизації, уніфікації сервісів та механізмів забезпечення стандартів якості.

Додатково буде значно розширено потужності філій «Хмільник», ТОВ АК «Врадіївський», «Колосівський елеватор» та Перевантажувального термінала, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на повідомлення компанії.

Так, на філії «Хмільник» (Вінницька область), де загальна сума інвестицій складатиме $3,9 млн. , побудують другу чергу елеватора, впровадивши нове транспортне обладнання та побудувавши чотири оперативні ємності. Предмет особливої гордості – встановлення 2 потужних зерносушарок STRAHL, які дозволять збільшити потужності сушіння до 2 200 тонн на добу (з нуля) і почати залучати до співпраці сільгоспвиробників. Раніше ця філія обслуговувала потреби винятково власного агровиробництва «Нібулону».

Інвестиції в першу чергу модернізації ТОВ «АК «Врадіївський» (Миколаївська область) складуть $800 тис. Будуть вдвічі збільшені потужності та змінена схема з приймання та відвантаження, що дасть змогу працювати з декількома культурами одночасно і скоротить час очікування як від наших сільгоспвиробників, так і від партнерів.

«Друге дихання» отримає і «Колосівський елеватор» (Миколаївська область), на реконструкцію першої черги якого компанія виділяє $265 тис. У фокусі – збільшення продуктивності із приймання та відвантаження збіжжя вдвічі.

Перевантажувальний термінал у Миколаєві отримає інвестиції у $720 тис. для побудови нової галереї, яка дасть змогу приймати вантажі з водного транспорту та перевантажувати на залізничний із подальшим слідуванням до філії «Бессарабська». В умовах блокування Миколаївського портового вузла це дасть змогу зменшити логістичні витрати на шляху прямування до портів Ізмаїла.

«Елеваторний напрям – це серце агробізнесу, від налагодженої роботи якого залежить подальша доля зерна, яке рушає на експорт.  Саме доброчесне та прозоре партнерство дає результат: обсяги зростають. Маємо інвестувати в модернізацію, прогресувати, піднімаючи рівень послуг, аби всі процеси працювали злагоджено, оптимально по часу і зусиллям», – прокоментував директор елеваторного напряму «Нібулону» Валерій Реуцой.

У планах компанії автоматизувати всі елеватори, обладнати їх датчиками, які фіксуватимуть ресурс напрацювання обладнання та автоматично передаватимуть ці дані в єдиний диспетчерський центр. Як результат, «Нібулон» має  підвищити ефективність роботи елеваторного напряму за рахунок оптимізації та автоматизації, зменшити собівартість послуг завдяки раціональному використанню ресурсів та збільшити заробітні плати працівникам філій.

Перегляди: 251